Facebookta Paylaş Tweetle

Resurrection İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

Resurrection İptal Edildi

ABC kanalında yayınlanan bilimkurgu, doğaüstü dizisi Resurrection için iptal kararı çıktı. 2. Sezon finalini 25 Ocak 2015 tarihinde yapan dizinin 3. sezonu olmayacak.

Jason Mott tarafından yazılan The Returned isimli romandan esinlenen dizi, Aaron Zelman tarafından geliştirildi. Oyuncu kadrosunda ise Omar Epps, Frances Fisher, Matt Craven, Devin Kelley, Mark Hildreth, Landon Gimenez ve Kurtwood Smith gibi isimler yer alıyor. Omar Epps daha önce Dr. House dizisinde Dr. Eric Foreman karakterini canlandırıyordu.

1. Sezon pilot bölümü 13,90 milyon kişi tarafından izlenen dizinin yine aynı sezon final bölümü 8,16 milyon kişi tarafından seyredilmiş. 2. Sezon ise 7,55 milyon kişi tarafından pilot bölümü seyredilen dizinin son bölümü ise 3,73 milyon kişi tarafından izlenmiş. Reytinglerdeki bu aşırı düşüş sonucu ABC kanalı diziyi 7 Mayıs 2015 tarihinde sonlandırma kararı aldı.

Dizi, Arcadia isimli bir kasabada geçiyor. Yıllar önce ölmüş insanların, yıllar sonra öldükleri hali ile canlanarak evlerine geri dönüşünü konu ediniyor. 30 Yıl önce boğularak can veren 8 yaşındaki Jacob Langston (Landon Gimenez) adındaki bir çocuk yeniden dirilerek gözlerini Çin'de açıyor. Yetkililer tarafından kasabası Arcadia'ya getiriliyor. Beklenmedik bu geri dönüşler kasabanın şerifi J. Martin'in (Omar Epps) dikkatini çeker ve detaylı bir araştırma yaparak olayları çözmeye girişir.

Bu Yazı Toplam 4495 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM