Facebookta Paylaş Tweetle

The Following İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

The Following İptal Edildi

İyi bir çıkış yapan ancak zamanla beklentileri karşılamayan Fox kanalının gerilim, drama dizisi The Following 3. sezonun ardından iptal edildi.

Kevin Williamson ve Outerbanks Entertainment, Warner Bros. Television şirketleri tarafından ortaklaşa yapılan dizinin 4. sezonu olmayacak.

Sezonları 15'er bölümden oluşan The Following, ilk kez 21 Ocak 2013 tarihinde izleyicileri ile buluştu. İlk bölümü 10,42 milyon izlenme sayısına ulaşan dizinin yayınlanan son bölümleri ortalama 4,86 milyon kişi tarafından seyredildi. Bu rakamlar Fox için tatmin edici olmadı ve geçtiğimiz perşembe günü dizinin 4. sezonu olmayacağını duyurdu.

Başrollerini Kevin Bacon ve James Purefoy'in paylaştığı dizinin kadrosundaki diğer oyuncular Sam Underwood, Shawn Ashmore, Jessica Stroup, Valorie Curry, Nico Tortorella, Adan Canto, Natalie Zea, Annie Parisse, Kyle Catlett, Tiffany Boone, Connie Nielsen, Gregg Henry, Zuleikha Robinson ve Michael Ealy olarak sıralanıyor. Kevin Bacon 2013 yılında düzenlenen 39. Satürn Ödülleri'nde Televizyon En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Ünlü bir seri katil ve kült lider Joe Carrol (James Purefoy) hapisten kaçar. Diğer seri katillerle birlikte bir iletişim ağı kurar. 9 Yıl önce onu yakalayan ve düşmanının içini-dışını iyi bilen eski FBI ajanı Ryan Hardy (Kevin Bacon) onu yakalaması için tekrar göreve çağrılır. Hardy yeni bir ekip kurarak araştırmalarına başlar ancak ekibi tarafından beklediği saygıyı görmez. Ta ki kendini kanıtlayana kadar.

Bu Yazı Toplam 1452 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM