Facebookta Paylaş Tweetle

The Night Of Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
20 Nis 2016
Yazar

The Night Of Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Senaryosu Richard Price (The Wire) tarafından geliştirilen 'The Night Of' HBO kanalının drama türündeki yaklaşan mini dizilerinden biridir.

Dizi Peter Moffat'ın "Criminal Justice" isimli BBC One kanalında yayınlanan İngiliz gerilim, drama serisinden uyarlanmıştır. Başlangıçta dizinin ismi "Crime" olarak açıklanmış sonradan değiştirilmiştir.

Steven Zaillian'ın (American Gangster) yönetmen ve yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizide ayrıca Richard Price, Peter Moffat, Jane Tranter, Garrett Basch ve James Gandolfini görev almaktadır.

Üretimi HBO, BBC Worldwide ve Film Rites şirketleri tarafından yapılan dizi çoklu kamera sistemi ile çekilmektedir.

Emmy ödüllü usta oyuncu John Turturro (Monk) ve Riz Ahmed'in (Dead Set) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Frank L. Ridley (The Leftovers, Brotherhood) Bill Camp (Damages), Peyman Moaadi, Poorna Jagannathan (House Of Cards), Glenne Headly (ER), Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan (kazanamadı) Jeannie Berlin (The Heartbreak Kid), Amara Karan (Stan Lee's Lucky Man), Michael K. Williams (The Wire, Boardwalk Empire), Jeff Wincott, Ariya Ghahramani, Syam Lafi, J. D. Williams (Oz, The Wire), Max Casella (The Sopranos, Boardwalk Empire, Vinyl), Paul Sparks (House of Cards) ve Chip Zien rol almaktadır.

"The Night Of" New York'ta yaşanan, karmaşık bir hikayeye sahip hayali bir cinayet davasının derinlemesine araştırıldığı sekiz bölümden oluşacak bir mini dizidir. Bir kızı öldürmekle suçlanan Nasir Khan (Riz Ahmed) isimli Pakistanlı bir vatandaşın soruşturma ve dava süreci işlenecektir.

Bu Yazı Toplam 29965 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM