Facebookta Paylaş Tweetle

The Middle 7. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 May 2015
Yazar

The Middle 7. Sezon Onayı Aldı

ABC kanalı sevilen komedi dizisi The Middle için 7. sezon onayını verdi. Kanalın uzun soluklu dizisi 145. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

Başrollerinde Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher ve Atticus Shaffer gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yaratıcıları Deann Heline ve Eileen Heisler ikilisi. Yapımını ise Blackie And Blondie Productions ile Warner Bros Television şirketleri üstleniyor.

2009 Yılından beri ekranlarda olan dizinin sabit bir izleyici kitlesi var ve ortalama her bölümü 8,5 milyon izleyici sayısına erişiyor. Bugüne kadar en çok izlenen bölümü ise 10.160.000 izleyici sayısı ile 3. sezonun "Halloween II" isimli bölümü olmuş.

Birçok ödüle adaylığı bulunan ve farklı dallarda 8 ödüle layık görülen dizi, ilk ödülünü 2011 yılında Gracie Ödülleri'nde Üstün Komedi Serisi adaylığı ile kazanmış. Son ödülünü ise 2014 yılında EWwy Ödülleri'nde Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Eden Sher almış.

Dizide, orta sınıf ailesi ile ilgilenen Frankie Heck'in (Patricia Heaton) harika bir eş olarak, ev hayatı, iş hayatı, 3 çocuğunu yetiştirme çabaları ve yaşadıkları şehir Indiana'da kalma mücadelesi anlatılıyor. Frankie'nin sorunları çözme becerisi ve zeka dolu esprileri tüm bu karmaşık hayatı çekilir kılıyor.

Bu Yazı Toplam 1448 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM