Facebookta Paylaş Tweetle

Backstrom İptal Edildi

Tarih
10 May 2015
Yazar

Backstrom İptal Edildi

Ekran temizliğine başlayan ve reytingleri tatmin edici seviyede olmayan dizileri tek tek sonlandıran FOX, suç draması, komedi ve dram türünde yer alan Backstrom'un da ipini çekti. Sadece 1 sezon yayında kalan dizinin 2. sezonu olmayacak.

Ünlü kriminoloji uzmanı Leif G.W. Persson'un aynı isimli kitabından uyarlanan dizi Hart Hanson tarafından geliştirildi. Başrolünde, The Office adlı dizinin Dwight Schrute isimli karakterini canlandıran Rainn Wilson'un yer aldığı dizinin kadrosunda bulunan diğer oyuncular ise Genevieve Angelson, Kristoffer Polaha, Sayfa Kennedy, Beatrice Rosen, Thomas Dekker ve Dennis Haysbert olarak sıralanıyor.

İlk bölümü 7,98 milyon kişi tarafından izlenen dizinin son bölümü ise 2,8 milyon kişi tarafından seyredilmiş. Bölüm başına ortalama 3,99 milyon izleyici sayısına ulaşmış. Sürekli düşen reytingler dizinin iptal edilmesine neden olmuş.

Dizide, Portland Polis Bürosu Özel Suçlar Birimi'nde görev yapan, agresif ve sadırgan bir yapıdaki Dedektif Teğmen Everett Backstrom'un (Rainn Wilson) hassas davaları üstlenmesi konu ediliyor.

Bu Yazı Toplam 1849 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM