Facebookta Paylaş Tweetle

Time Traveling Bong Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
23 Nis 2016
Yazar

Time Traveling Bong Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Ilana Glazer, Paul W. Downs ve Lucia Aniello tarafından oluşturulan 'Time Traveling Bong' Comedy Central kanalının komedi türündeki mini dizilerinden biridir.

Her biri 22 dakika süren toplam üç bölümden oluşan mini dizi 20-22 Nisan tarihleri arasında yayınlanmış ve sonlanmıştır. Üçlü ile birlikte Dave Becky ve Sam Reich yönetici yapımcı olarak dizide görev almaktadır.

Kanalın bir başka komedi serisi "Broad City" ile yıldızları parlayan Ilana Glazer ve Paul W. Downs aynı zamanda dizinin başrol oyuncularıdır. Dizinin senaryosu üçlü tarafından yazılmış çekimleri ise Lucia Aniello tarafından yapılmıştır.

Oyuncu kadrosundaki diğer isimler Kevin Heffernan, Jerry G. Angelo, Exie Booker, Aiden Burgess, Neil Casey, Angelina Cavallini, Sarah Clancy, June Carryl, DJ Qualls, Luke Sholl, Nathan Barnatt, Kristian Favors, Talon Felton ve Cheryl Francis Harrington olarak sıralanmaktadır.

Sharee (Ilana Glazer) ve Jeff (Paul W. Downs) isimli iki kuzen zamanda yolculuk yapmak için kullanabilecekleri bir su bong'u bulurlar. Geçmişe giderek çeşitli yerleri ziyaret etmek isterler ancak bong tahrip olur ve kırılır. Tamir ettirdikleri halde bongun yapısal bütünlüğü bozulduğu için zamanda sıkışıp kalırlar. Sharee ve Jeff günümüze geri dönebilmek için bir yol bulmak zorundadır.

Bu Yazı Toplam 2647 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM