Facebookta Paylaş Tweetle

Sex&Drugs&Rock&Roll Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
24 Nis 2016
Yazar

Sex&Drugs&Rock&Roll Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Denis Leary (Rescue Me) tarafından oluşturulan ve başrolünü paylaştığı 'Sex&Drugs&Rock&Roll' FX kanalının komedi dizilerinden biridir.

Oyuncu kadrosunda ayrıca John Corbett (Parenthood), Elizabeth Gillies (Victorious), Robert Kelly (NYC 22), John Ales ve Elaine Hendrix (Anger Management) rol almaktadır.

Denis Leary ve Jim Serpico'nun yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizinin üretimi Apostle, Fox 21 Television Studios, FX Productions (2015) ve FXP (2016- itibari ile) şirketleri tarafından yapılmaktadır. Senaryosu Denis Leary tarafından yazılmakta, yönetmen koltuğunda ise Michael Blieden oturmaktadır. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmakta, bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

16 Temmuz 2015 tarihinde çıkış yapan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. 10 bölümden oluşacak ikinci sezon için yenilenmiş, prömiyer tarihi 30 Haziran 2016 olarak ayarlanmıştır.

"The Heathens" grubunun solisti Johnny Rock'ı (Denis Leary) merkezine alan dizide grubun 90'lı yıllarda sex ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden dağılmasının ardından 25 yıl sonra toparlanarak, yeniden yükselişe geçme mücadelesi konu edilir. Johnny'nin kopuk ilişkiler içinde olduğu kızı Gigi (Elizabeth Gillies) müzisyen olmak için New York'a gittiğinde Johnny hayatının ikinci şansını elde eder. Gigi döndüğünde babasına bir öneri ile gelir. "The Heathens" grubunu yeniden toparlamasını ve adını "The Assassins" olarak değiştirmesini, kendisini de grubun solisti ve sorumlusu yapmasını ister. Dizide Hip-hop ve pop müziğin hakim olduğu bir çağda yaşlı bir rock yıldızının yaşadığı zorluklar komedi tarzında anlatılmak istenmiştir.

Bu Yazı Toplam 1837 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM