Facebookta Paylaş Tweetle

Vikings 4. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

Tarih
10 May 2015
Yazar

Vikings 4. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

History Channel'da yayınlanan başarılı tarihsel drama dizisi Vikings'in 4. sezon kadrosuna 3 yeni isim eklendi. 3. Sezon finalini 23 Nisan'da gerçekleştiren dizi 4. sezon hazırlıklarına başladı.

İrlanda-Kanada ortak yapımı Vikings Michael Hirst tarafından yaratıldı. 26 Mart 2015 tarihinde 4. sezon onayını aldığı resmi olarak açıklandı. Kadrosunda Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden, Gabriel Byrne, Alexander Ludwig, Alyssa Sutherland ve Donal Logue gibi isimlerin yer aldığı diziye 4. sezon renk katacak yeni yüzler eklendi.

Diziye yeni sezonda iki Fin aktör Peter Franzén (Gunman) ve Jasper Pääkkönen (Frozen Land) ve Once Upon a Time dizisinde konuk oyuncu (2. Sezon, 18. bölüm) olarak rol alan aktris Dianne Doan katılacak. Peter Franzén ailesi ile birlikte Güney Fransa'da, Jasper Pääkkönen ise Helsinki'de yaşıyor. Yakında her iki aktörde çekimler için İrlanda'ya gidecek.

Peter Franzén, Ragnar Lothbrok için potansiyel bir tehdit oluşturan Kral Harald Finehair isimli İskandinav bir karakteri canlandıracak. Jasper Pääkkönen ise Kral Harald Finehair'in küçük kardeşi Halfdan the Black karakterini oynayacak.

Dianne Doan ise Yidu isimli dizide önemli bir rolü olan benzersiz bir Çinli karakteri canlandıracak.

Dizinin 2016 yılında ekranlara dönmesi bekleniyor.

Bu Yazı Toplam 11889 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM