Facebookta Paylaş Tweetle

Hell On Wheels 5. Sezon 8. Bölüm (2. Yarı) Ne Zaman?

Tarih
28 Nis 2016
Yazar

Hell On Wheels 5. Sezon 8. Bölüm (2. Yarı) Ne Zaman?

AMC kanalının western temalı orijinal dönem draması dizisi Hell On Wheels final için ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Beşinci ve final sezonu olacağı daha önce duyurulan dizinin son sezonu 14 bölümden oluşmaktadır. İlk yedi bölümü geçtiğimiz yıl 18 Temmuz - 29 Ağustos tarihleri arasında yayınlandı. Kalan yedi bölümün gösterimine ise 11 Haziran 2016 Cumartesi günü başlanacağı AMC tarafından açıklandı.

Amerika'nın ilk demiryolu inşasındaki dramatik yaşamı ve olayları konu edinen dizinin son bölümlerinde Cullen Bohannon (Anson Mount) ve onun yolunda duran kana susamış İsveçli Gundersen (Christopher Heyerdahl), para babası Chang (Byron Mann) ve aç gözlü Thomas Durant (Colm Meaney) arasında son bir hesaplaşma bekleniyor.

Nielsen ölçümlerine göre dördüncü sezon bölüm başına ortalama 3,5 milyon izleyici toplayan dizi 25-54 yaş arası yetişkinlerde 1,3 milyon pay dağılımına sahip. Bu rakamlarla kanalın Cumartesi geceleri en çok izlenen dizilerinden biridir.

John Wirth'in (Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Falling Skies, The Cape) dizi sorumlusu olarak hizmet verdiği dizide Paul Kurta, Jeremy Gold, Mike Frislev ve Chad Oakes yapımcı olarak görev almaktadır.

Bu Yazı Toplam 3491 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM