Facebookta Paylaş Tweetle

Marry Me İptal Edildi

Tarih
11 May 2015
Yazar

Marry Me İptal Edildi

NBC kanalında yayınlanan, Casey Wilson ve Ken Marino'nun başrollerini paylaştığı komedi dizisi Marry Me iptal edildi. 1. sezon yayınlanan 18 bölüm ile izleyicilerinin hafızasında kalacak dizinin 2. sezonu olmayacak.

Dizilerin sezon finallerinin ardından iptal/devam kararları son hızıyla devam ediyor. Reytingleri düşük olan, izleyicinin ilgisini çekemeyen diziler tek tek elenirken, iyi derecede olanlar ise onay alarak yoluna devam ediyor. David Caspe tarafından yazılan, Jamie Tarses ve Seth Gordon ile birlikte ortak yapımcılığını üstlendiği Marry Me'de düşük reytinglerinden dolayı fişi çekilen dizilerden oldu.

Dizi ilk bölüm 7,54 milyon kişi tarafından izlenmiş olmasına rağmen her bölüm sonrası düşüş yaşamış. Öyle ki 14. bölümü sadece 2,08 milyon kişi tarafından izlenmiş.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca John Gemberling, Sarah Wright Olsen, Tymberlee Hill, Dan Bucatinsky ve Tim Meadows bulunuyor.

Annie (Casey Wilson) ve Jake (Ken Marino) 6 yıllık uzun süreli ilişkilerinden sonra nişanlanmaya karar verirler. Ancak hayal ettikleri ile bulduklarının çok farklı şeyler olduğunu dizi romantik komedi olarak izleyicilere aktarıyor.

Bu Yazı Toplam 1732 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM