Facebookta Paylaş Tweetle

Orphan Black 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
11 May 2015
Yazar

Orphan Black 4. Sezon Onayı Aldı

Graeme Manson ve John Fawcett tarafından yaratılan bilimkurgu dizisi 'Orphan Black' BBC tarafından 4. sezon için yenilendi. Tatiana Maslany'in başrolünde yer aldığı klonların macerası hız kesmeden devam ediyor.

Ödül canavarı Tatiana Maslany'in başrolünde yer aldığı dizi de ayrıca Dylan Bruce, Jordan Gavaris, Michael Mando, Kevin Hanchard, Maria Doyle Kennedy, Évelyne Brochu ve Ari Millen gibi oyuncular yer alıyor. Şu ana kadar Altın Küre dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterilen Tatiana Maslany 8 dalda ödülü kazanmış durumda.

3. Sezona 18 Nisan'da başlangıç yapan dizi yüksek izlenme oranlarıyla hiç düşünmeden kanal tarafından 4. sezon için yenilendi. Önceki sezonlar gibi yine 10 bölümden oluşacak yeni sezon 2016 yılında izleyicileri ile buluşacak. BBC kanalı müjdeli haberi dizinin hayranlarına erkenden duyurdu.

Kanal Başkanı Sarah Barnett yaptığı açıklamada diziye ve Tatiana Maslany'e övgüler yağdırırken, Orphan Black'in sürekli kendini yenileyen, orijinal nitelikte bir TV dizisi olduğunu söyledi. Diziyi gelecek senede sunmaya devam edeceklerinden dolayı heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Bu açıklama ile birlikte dizinin sıkı takipçileri bu haberi erkenden duymanın sevincini ve rahatlığını yaşadı.

Orphan Black 3. sezon finalini "History Yet to Be Written" isimli bölümü ile 20 Haziran 2015 tarihinde yapacak.

Bu Yazı Toplam 1905 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM