Facebookta Paylaş Tweetle

Chance Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
04 May 2016
Yazar

Chance Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Amerikalı yazar Kem Nunn'un aynı isimli romanından uyarlanan 'Chance' Hulu'nun yaklaşan psikolojik gerilim dizilerinden biridir.

Nunn ile birlikte "Aquarius", "Bates Motel", "Deception" ve "Desperate Housewives" dizi çalışmaları ile bilinen Alexandra Cunningham dizinin ortak yaratıcısıdır. İkilinin yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizide Michael London (The Astronaut Wives Club) yapımcı olarak görev almaktadır. Yönetmen koltuğunda Lenny Abrahamson (Room) oturmaktadır. Üretimi ise Fox 21 Television Studios şirketi tarafından yapılmaktadır.

Dizi 6 Ocak 2016 tarihinde iki sezon ve toplam 20 bölüm sipariş edilmiştir.

Oyuncu kadrosundaki isimler iki kez Altın Küre ödülü kazanmış İngiliz aktör Hugh Laurie (House, The Night Manager), Diane Farr (Numbers, Rescue Me), Lisa Gay Hamilton (The Practice), Stefania LaVie Owen (The Carrie Diaries), Greta Lee (New Girl, Wayward Pines), Gretchen Mol (Boardwalk Empire), Paul Adelstein (Scandal), Ethan Suplee (Jennifer Falls) ve Clarke Peters (Damages, Person of Interest) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, San Francisco'da adli nöropsikiyatrist olan Eldon Chance’in (Hugh Laurie) hikayesine odaklanır. Eldon, çoklu kişilik bozukluğu yaşayan bir hastanın hayatına girmesiyle bir dönüm noktası yaşar ve kendisini San Francisco'nun şiddet dolu tehlikeli dünyasında bulur.

Dizinin prömiyer tarihi 19 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 14576 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM