Facebookta Paylaş Tweetle

Girl Meets World Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
04 May 2016
Yazar

Girl Meets World Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Michael Jacobs ve April Kelly ikilisinin oluşturduğu 'Girl Meets World' Disney Channel'ın 2014 yılından beri gösterimi devam eden sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

3 Haziran'da üçüncü sezon prömiyerini yapacak olan dizi 1993-2000 yılları arasında ABC kanalında yayınlanan ve yine aynı ikili tarafından oluşturulan  "Boy Meets World" un devamı niteliğindedir.

Michael Jacobs'un yönetici yapımcı, Frank Pace'in yapımcısı olduğu dizinin üretimi Michael Jacobs Productions ve It's a Laugh Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

27 Haziran 2014 yılında çıkış yapmış ve toplam 2 sezon, 51 bölüm yayınlanmıştır. Çekimleri Los Angeles Center Stüdyolarında yapılmakta, bölümleri ortalama 23 dakika sürmektedir.

Başroldeki oyuncular Rowan Blanchard, Ben Savage (Boy Meets World), Sabrina Carpenter, Peyton Meyer, August Maturo, Danielle Fishel (Boy Meets World) ve Corey Fogelmanis olarak sıralanmaktadır.

Dizi, Boy Meets World'de ilişkileri evlilikle sonuçlanan Cory (Ben Savage) ve Topanga (Danielle Fishel) çiftinin büyüyen kızı Riley'i (Rowan Blanchard) merkezine almaktadır. Cory ortaokul öğretmeni, Topanga ise bir avukat olmuştur. Dizide liseye giden Riley ve en yakın arkadaşı Maya Hart'ın (Sabrina Carpenter) yaşamları, ilişkileri ve karşılaştıkları zorluklara karşı verdikleri mücadeleler konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3944 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM