Facebookta Paylaş Tweetle

State of Affairs İptal Edildi

Tarih
11 May 2015
Yazar

State of Affairs İptal Edildi

Alexi Hawley tarafından yaratılan, Katherine Heigl ve Alfre Woodard'ın başrollerini paylaştığı NBC'nin casus dizisi State of Affairs 1. sezonun ardından iptal edildi.

Adam Kaufman, Sheila Vand, Cliff Chamberlain, Tommy Savas ve David Harbour gibi oyuncularında yer aldığı dizinin yapımcılığını Joe Carnahan, Katherine Heigl, Robert Simonds gibi isimler üstleniyor.

17 Kasım 2014 tarihinde çıkış yapan ve pilot bölümü 8,69 milyon kişi tarafından izlenen dizinin sezon finali 4,47 milyon kişi tarafından izlendi. Reyting ortalaması 2,2 den 1,0 lara kadar gerileyen dizinin NBC tarafından iptal edilmesine karar verildi. İptal kararı resmi olarak açıklandı.

Grey's Anatomy dizisinden Izzie Stevens karakteri ile tanıdığımız Katherine Heigl, bu rolü ile Emmy Ödülü'nün sahibi olmuştu. Ancak The West Wing ve Scandal karışımı bir dizi olan State of Affairs'te ekranlara erken veda etmek zorunda kaldı. Bu durum Oscar adaylığı, Altın Küre ve Emmy ödülleri olan Alfre Woodard içinde geçerli oldu.

Alfre Woodard'ın Amerikan Başkanı Constance Payton'u oynadığı dizide Katherine Heigl, dünyada olması yüksek ihtimalli, ülkeyi tehdit eden olayları başkana bildirmekle görevli CIA analisti Charleston "Charlie" Tucker karakterini canlandırıyor. Bir terörist saldırısına kurban gitmeden önce başkanın oğlu ile nişanlı olan Charlie'nin başkanla özel bir yakınlığı da söz konusu. Charlie, politik sorumlulukları ile karmaşık kişisel yaşamını dengelemeye çalışır.

Bu Yazı Toplam 3199 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM