Facebookta Paylaş Tweetle

Castle 8. Sezon Onayı Aldı

Tarih
12 May 2015
Yazar

Castle 8. Sezon Onayı Aldı

ABC kanalı polisiye komedi-drama dizisi Castle için 8. sezon onayını verdi. ABC'nin peşpeşe iptal kararlarından sonra Castle'nin onay alması dizinin takipçilerini rahatlattı.

Andrew W. Marlowe tarafından yaratılan dizinin başrollerini Nathan Fillion ve Stana Katic paylaşıyor. Kadroda bulunan diğer oyuncular ise Susan Sullivan, Molly Quinn, Jon Huertas, Tamala Jones, Seamus Dever, Ruben Santiago-Hudson ve Penny Johnson Jerald olarak sıralanıyor. Yapımcı koltuğunda ise Andrew W. Marlowe, Rob Bowman, Laurie Zak,s Barry Schindel, David Amann ve Armyan Bernstein oturuyor.

Dizinin showerunner koltuğunda oturan David Amman 8. sezon bu görevini bırakacak ve yerine Terence Paul Winter oturacak. Nathan Fillion yeni sezon için anlaşmaları imzalamış ancak dizinin kadın başrol oyuncusu Stana Katic henüz 8. sezon için sözleşmesini yenilememiş ve ABC tarafından görüşmeler devam ediyormuş.

Dizinin reytingleri de hiç fena değil. 2009 Yılından beri ekranlarda olan dizinin her sezonu ortalama 10-12 milyon kişi tarafından takip ediliyor. En fazla izleyiciyi ise 14,5 milyon ile 2. sezonun "Boom!" isimli 18. bölümü ile toplamış.

Dizinin konusu Richard Castle (Nathan Fillion) ve NYPD Cinayet Masası Dedektifi Kate Beckett'in (Stana Katic) başından geçen olaylara odaklı. Richard Castle cinayet romanları yazan ünlü ve popüler bir yazardır. Seri bir katil, Castle'nin romanlarından esinlenerek cinayetler işlemektedir. Katilin bulunması ve yakalanabilmesi için Richard Castle'den yardım istenir. Bu noktada yolları Dedektif Kate Beckett ile kesişir. Katil yakalandıktan sonra Castle'nin görevi sona erse de özel bir izinle ekibin bir parçası haline getirilir.

Dizi ile ilgili yapılan benzetmelerde "House" ve 80'li yılların efsane "Mavi Ay" dizileri karışımı olduğu söylenmektedir.

Bu Yazı Toplam 2150 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM