Facebookta Paylaş Tweetle

Crashing Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
10 May 2016
Yazar

Crashing Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Big Talk Productions şirketi tarafından üretilen 'Crashing' Channel 4'de yayınlanan İngiliz komedi dizilerinden biridir.

11 Ocak 2016 tarihinde prömiyerini yapan dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

İrlandalı yönetmen George Kane tarafından çekimleri yapılan dizide "The Royle Family" ve "Rev." dizi çalışmaları ile BAFTA, "Six Shooter" filmi ile Oscar ödülü kazanan "Big Talk Productions" sahibi Kenton Allen ve Liz Lewin (My Mad Fat Diary, Teachers) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Josh Cole ise yapımcı olarak görev almaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Phoebe Waller-Bridge (The Cafe), Jonathan Bailey (Broadchurch), Adrian Scarborough (Blunt Talk), Damien Molony (Being Human, Ripper Street), Louise Ford, Julie Dray ve Amit Shah olarak sıralanmaktadır. Lachie Chapman, Susan Wokoma ve Kathy Burke ise yinelenen rolleri ile dizide görünen isimlerdir.

Gayrimenkul kiraları çok yüksek olunca genç ve yalnız bireyler boş bir binayı koruma karşılığında daha ucuza kiralayarak birlikte yaşamaya karar verirler. Phoebe Waller-Bridge'nin başrolünü paylaştığı ve senaryosunu yazdığı dizide kullanılmayan bir hastaneyi kiralayarak birlikte yaşayan 20-30 kişilik bir grubun komik yaşamına değinilmektedir.

Bu Yazı Toplam 1684 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM