Facebookta Paylaş Tweetle

Trial & Error Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
12 May 2016
Yazar

Trial & Error Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Trial & Error' NBC kanalında gösterime girecek sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

"Trial" ve "The Trail" olarakta bilinen dizi Jeff Astrof (Angie Tribeca) ve Matt Miller (Forever, The 100, Chuck) ikilisi tarafından oluşturulmuş ve senaryosu yazılmıştır. 11 Mayıs 2016 tarihinde NBC dizinin siparişini onaylamıştır.

Barge Productions, Good Session Productions ve Warner Bros. TV şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin çekimleri Emmy ödüllü Amerikalı yönetmen Jeffrey Blitz (The Office) tarafından yapılmaktadır. Bölümler ortalama 30 dakika uzunluğundadır.

Başrollerde rol alacak isimler beş kez Emmy, iki kez Altın Küre ödülü kazanmış Amerikalı aktör John Lithgow (3rd Rock from the Sun, Dexter), Nicholas D’Agosto (Heroes, Masters of Sex, Gotham), Jayma Mays (Heroes, Getting On), Sherri Shepherd (How I Met Your Mother), Steven Boyer (Law & Order, Orange is the New Black) ve Krysta Rodriguez (Smash) olarak sıralanmaktadır.

New York'lu avukat Josh Segal (Nick D'Agosto) ilk büyük davası için küçük bir güney kasabasına gider. Görevi eşinin cinayeti ile suçlanan bir şiir profesörünü (John Lithgow) savunmaktır. Bir tahnitçi dükkanının arkasında bulunan derme, çatma bir ofise yerleşir. Müvekkilinin sürekli suçlu gibi tuhaf davranışları yüzünden Josh bu ilk davasını kazanmanın kolay olmayacağını anlar.


Güncelleme | 23 Ocak 2017

Trial and Error İlk Bakış Fragmanı

Bu Yazı Toplam 2122 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM