Facebookta Paylaş Tweetle

Powerless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
12 May 2016
Yazar

Powerless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

DC Comics çizgi roman karakterlerinden uyarlanan 'Powerless' NBC kanalının yakında gösterime girecek süper kahraman temalı kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

"A to Z" ve "Drive" dizi çalışmaları ile bilinen Amerikalı senarist ve yapımcı Ben Queen'in yönetici yapımcı ve senarist olarak hizmet verdiği dizi BQ Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir. Dizinin çekimleri Vancouver'da ve çoklu kamera sistemi le yapılmaktadır. Pilot bölüm çekimlerine 2015 Ağustos ayında başlanan dizi 11 Mayıs 2016 tarihinde sipariş edilmiştir. Pilot bölüm çekimleri Amerikalı aktör ve yönetmen Michael Patrick Jann (A to Z, Childrens Hospital) tarafından yapılmıştır.

Dizinin başrol oyuncuları ABD'li aktris ve şarkıcı Vanessa Hudgens (Grease Live, High School Musical), Danny Pudi (Community), Alan Tudyk (Suburgatory), Christina Kirk (A to Z) ve Ron Funches (Undateable) olarak ayarlanmıştır.

DC Comics evreninde geçen ilk komedi dizisinde Vanessa Hudgens suçla mücadele eden süper kahramanların neden olduğu zararlara ve büyük yıkımlara karşı onları koruma altına alan, konusunda uzmanlaşmış "Emily" adında cesur bir sigortacıyı oynayacak. Emily'nin hızlı ve hareketli yaşamını izlerken bir kahraman olmak için illaha ki süper güçlere sahip olmak gerekmediğini farkedeceksiniz

 

Bu Yazı Toplam 2454 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM