Facebookta Paylaş Tweetle

Lethal Weapon Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
13 May 2016
Yazar

Lethal Weapon Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Aynı adı taşıyan ve 'Cehennem Silahı' olarak dilimize çevrilen film serisinden uyarlanan 'Lethal Weapon' Fox'un yaklaşan aksiyon, drama türündeki dizilerinden biridir.

Mel Gibson ve Danny Glover'in başrolünü paylaştığı popüler filmin dizi uyarlaması ve geliştirmesi Matt Miller tarafından yapılmaktadır. Dan Lin, McG, Jennifer Gwartz'ın da yönetici yapımcısı olduğu dizinin üretimi Warner Bros. Television ile birlikte Wonderland Sound and Vision, Lin Pictures ve Good Session Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Clayne Crawford (Rectify, Rogue, 24), Damon Wayans (The Underground, My Wife and Kids), Keesha Sharp (American Crime Story), Jordana Brewster (American Crime Story, Dallas), Kevin Rahm (Bates Motel, Mad Men, Desperate Housewives), Chandler Kinney ve Johnathan Fernandez olarak sıralanmaktadır.

Günümüze modernize edilen dizide suçlularla mücadele eden Los Angeles Polis Teşkilatı dedektiflerinden Martin Riggs (Clayne Crawford) ve Roger Murtaugh'un (Damon Wayans) aksiyon dolu maceraları konu edilecektir.

Bu Yazı Toplam 5733 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM