Facebookta Paylaş Tweetle

Agent Carter 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
12 May 2015
Yazar

Agent Carter 2. Sezon Onayı Aldı

Bu yıl çıkış yapan ve onay alan bir başka Marvel dizisi ise Agent Carter oldu. ABC kanalı Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından yaratılan aksiyon/macera ve bilimkurgu türündeki dizisine 2. sezon için onay verdi.

1. Sezonu 8 bölümden oluşan dizinin aynı kanalda yayınlanan Agents of S.H.I.E.L.D'dan şu ana kadar daha yüksek bir IMDB puanı elde etmiş görünüyor. 23.377 kişinin IMDB sitesinden oy kullandığı dizinin derecelendirmesi 10 üzerinden 8,3. Agents of S.H.I.E.L.D ise ‎96.674 oy üzerinden 7,5/10 derecelendirmeye sahip.

Agents of S.H.I.E.L.D'ın birinci sezon pilot bölümü 12,12 milyon kişi tarafından seyredilmiş fakat Agent Carter'ın pilot bölümü aynı başarıyı yakalayamamış. 6 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan pilot bölümü sadece 6,91 milyon kişi tarafından seyredilmiş. 1. Sezon finalleri ise Agents of S.H.I.E.L.D 5,45 milyon kişi tarafından seyredilmişken, Agent Carter 4,02 milyon izleyici sayısına ulaşabilmiş.

Süper kahramanların revaçta olduğu, ilginin yüksek olduğu şu yıllarda ABC diziyi iptal etmek yerine devam etme kararı almış olmalı.

Başrolünde Hayley Atwell'in yer aldığı dizide yer alan diğer oyuncular James D'Arcy, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Shea Whigham olarak sıralanmaktadır.

Agent Carter ilk olarak Kaptan Amerika serisinde karşımıza çıkmış bir karakterdir. Kaptan Amerika'nın spin-off'u niteliğinde bir yapımdır ve olaylar 1946 yılının Marvel evreninde geçmektedir. Çok sevdiği eşini kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak hayatını devam ettiren, genç ve güzel Peggy Carter’ın (Hayley Atwell) gizli örgüt için çalışmalarını konu edilmektedir.

2. Sezonun ne zaman başlayacağı ve kaç bölüm olacağı hakkında henüz kesin bir tarih bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 1275 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM