Facebookta Paylaş Tweetle

The Goldbergs 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
12 May 2015
Yazar

The Goldbergs 3. Sezon Onayı Aldı

ABC kanalı Adam F. Goldberg'in dizisi The Goldbergs için 3. sezon onayını verdi.

Wendi McLendon-Covey ve Sean Giambrone'nin başrollerini paylaştığı komedi dizisi The Goldbergs 3. sezon yeni bölümleri ile tekrar aramızda olacak ve izleyicileri güldürmeye devam edecek.

Oyuncu kadrosunda Troy Gentile, Hayley Orrantia, George Segal ve Jeff Garlin'in de yer aldığı komedi dizisi 2. sezon finali ile 13 Mayıs çarşamba günü ekranlara veda edecek. Ancak geçtiğimiz hafta dizi ile ilgili güzel haber geldi ve 3. sezon için onaylandığı kanal yetkilileri tarafından açıklandı.

İlk bölümü 24 Eylül 2013 tarihinde ekranlara gelen dizinin birinci sezonu 23, ikinci sezonu ise 24 bölümden oluşuyor ve her bölümü 20 dakika sürüyor. Birinci sezon prömiyeri 8,94 milyon, ikinci sezon prömiyeri ise 7,31 milyon kişi tarafından izlenmiş. 3. Sezonun kaç bölüm olacağı ve ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir açıklama yok.

Koruyucu ve otoriter bir anne, aksi ve sinirli bir baba, asi ve hırçın bir abla, çalışkan ve zeki bir abi, kendisinden büyük bir kadına aşık küçük bir çocuk, saygıdeğer ve eski kafalı bir büyükbabadan oluşan, bağırarak konuşmayı seven Goldbergs ailesinin maceraları kaldığı yerden devam edecek.

Bu Yazı Toplam 1488 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM