Facebookta Paylaş Tweetle

Time After Time Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
13 May 2016
Yazar

Time After Time Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Kevin Williamson tarafından oluşturulan ve aynı isimli kitap ve filminden uyarlanan 'Time After Time' ABC kanalının yaklaşan bilim kurgu türündeki drama dizilerinden biridir.

Amerikalı yazar Karl Alexander'ın 1979 yılında basılan bilim kurgu romanına dayanan dizi aynı yıl başarılı bir film haline getirilmiştir. Nicholas Meyer'in yönettiği filmin başrollerinde Malcolm McDowell, David Warner ve Mary Steenburgen oynamıştır. Çeşitli dallarda ödüller kazanan filmin yapımcılığını Herb Jaffe üstlenmiştir.

"The Vampire Diaries", "The Following", "Stalker" gibi dizi çalışmaları ve "Scream" film serisi ile bilinen Kevin Williamson dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Outerbanks Entertainment ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Game of Thrones'un altıncı sezonunda "Dickon Tarly" karakterini canlandıran ve "UnREAL" dizisi ile de bilinen Freddie Stroma'nın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca İngiliz aktör Josh Bowman (Revenge), Genesis Rodriguez (Entourage) ve Altın Küre ödüllü aktris Regina Taylor (The Unit) rol almaktadır.

Freddie Stroma'nın "H.G. Wells" karakterini canlandıracağı dizide Josh Bowman "John Stevenson/Jack the Ripper" (Karındeşen Jack) olarak karşımıza çıkacaktır.

Dost bildiği Doktor John Stevenson'un aslında "Karındeşen Jack" olduğunu ve polis baskınından kurtulmak için kendi yaptığı zaman makinesini çalarak geleceğe gittiğini öğrenince Wells çaresiz kalır. Bu caninin geleceği mahvedeceği düşüncesi ile onu yakalamak için kendisi de geleceğe gider. Wells günümüze geldiği bu yeni dünyayı keşfetmeye çalışırken dikkatini çeken bir kadın ile tanışır...

Bu Yazı Toplam 2985 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM