Facebookta Paylaş Tweetle

Nashville 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 May 2015
Yazar

Nashville 4. Sezon Onayı Aldı

Connie Britton ve Hayden Panettiere'nin başrollerini paylaştığı, Callie Khouri tarafından yaratılan müzikal drama Nashville için ABC kanalı 4. sezon onayını verdi.

Eleştirmenler tarafından olumlu notlar alan Nashville, 13 Mayıs Çarşamba (bugün) 3. sezon finalini yaparak aramızdan ayrılacak. Eylül veya Ekim ayında tekrar izleyicileri ile buluşacak.

Dizide hayali olarak kurgulanmış country müzik şarkıcılarının mücadeleleri anlatılmaktadır. Country müziğin tahtına oturmuş efsanevi kraliçe Rayna Jaymes'in (Connie Britton) yıldızı yavaş yavaş sönmektedir. Son albüm satışlarının düşük olması, turnelerinin yarı yarıya boş olması bunun göstergesidir. Yıldızı her geçen gün parlayan genç ve seksi şarkıcı Juliette Barnes (Hayden Panettiere) ise tahtı sallamaktadır. Aşk, güç, para, aile ve müzik hakkında bir drama..

Dizide yer alan diğer oyuncular ise Clare Bowen, Eric Close, Charles Esten, Jonathan Jackson, Sam Palladio, Robert Wisdom, Powers Boothe, Chris Carmack, Lennon Stella, Maisy Stella, Chase Will ve Oliver Hudson olarak sıralanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1789 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM