Facebookta Paylaş Tweetle

Conviction Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
15 May 2016
Yazar

Conviction Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Hayley Atwell'in başrolünü paylaştığı 'Conviction' ABC kanalının yaklaşan drama dizilerinden biridir.

"Peggy Carter" karakterini canlandırdığı Agent Carter dizisinin iptal edilmesinin ardından İngiliz-Amerika asıllı başarılı aktris Hayley Atwell "Conviction" isimli yeni bir drama dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Liz Friedlander (Stalker, Pretty Little Liars, 90210) ve Liz Friedman (House, Orange Is the New Black) tarafından oluşturulan dizide ikili ile birlikte yönetici yapımcı olarak Mark Gordon (Criminal Minds, Ray Donovan, Quantico) ve Nick Pepper (Quantico) hizmet vermektedir. Matt Nix'in de (Burn Notice, The Good Guys) yapımcısı olduğu dizi The Mark Gordon Company, ABC Studios ve eOne şirketleri tarafından üretilmektedir.

Hayley Atwell ile birlikte başrollerde Eddie Cahill (Friends, Under the Dome), Shawn Ashmore (The Following), Merrin Dungey (Chasing Life, Once Upon a Time), Emily Kinney (The Walking Dead), Manny Montana (Graceland) ve Daniel di Tomasso (Witches of East End) rol almaktadır.

Dizi Konusu

Aynı zamanda eski bir ABD başkanı kızı olan genç ve başarılı avukat "Hayes/Carter Morrison" (Hayley Atwell) haksız yere mahkumiyet almış suçluların durumunu yeniden araştırmak için Los Angeles'te kurulmuş Ceza Araştırmalar Birimi (CIU) başkanı seçilir. O ve ekibi yanlışlıkla mahkum olduğuna inandığı şüpheli vakaları avukatlar, dedektifler ve adli tıp uzmanları ile birlikte hareket ederek araştırmaktadır.

Bu Yazı Toplam 9224 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM