Facebookta Paylaş Tweetle

Notorious Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
15 May 2016
Yazar

Notorious Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

The Blacklist ve Bones dizilerinin yapımcısı Josh Berman tarafından oluşturulan 'Notorious' ABC kanalının yaklaşan drama türündeki dizilerinden biridir.

Berman ile birlikte senaryo geliştirmesine katkıda bulunan Allie Hagan dizinin ortak yaratıcısıdır. Üretim Sony Pictures Television ve ABC Studios tarafından yapılmaktadır. Michael Engler (30 Rock, Downton Abbey) yönetmen koltuğunda oturmakta, Kenny Meiselas, Brian Gersh, Jeff Kwatinetz ve Josh Barry ile birlikte yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrolünü "Covert Affairs" dizisinde canlandırdığı CIA Ajanı Annie Walker olarak bilinen Piper Perabo ve Daniel Sunjata'ın (Graceland) paylaştığı dizide ayrıca Sepideh Moafi (Black Box), Kate Jennings Grant (Billions), Ryan Guzman (Heroes Reborn, Pretty Little Liars), Kevin Zegers (Gossip Girl), J. August Richards (Agents of S.H.I.E.L.D.) ve Aimee Teegarden (Star-Crossed) rol almaktadır.

Dizinin hikayesi Ermeni-Amerikan asıllı ünlü savunma avukatı Mark Geragos ve kablo TV haber yapımcısı Wendy Walker'ın gerçek yaşamından esinlenmiştir. Piper Perabo'u ülkenin bir numaralı TV kanalının haber yapımcısı "Julia George" olarak izleyeceğimiz dizide Daniel Sunjata avukat "Jake Gregorian" olarak karşımıza çıkacaktır. Ne pahasına olursa olsun aldığı davaları kazanmak için medyayı manipüle eden ve hayatının tüm alanlarında başarılı olan Jake ile güçlü, çekici ama aynı zamanda savunmasız olarak tarif edilen Julia'nın eşsiz ve tehlikeli ilişkisi konu edilecektir.

Bu Yazı Toplam 5961 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM