Facebookta Paylaş Tweetle

Midnight, Texas Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
15 May 2016
Yazar

Midnight, Texas Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı yazar Charlaine Harris'in aynı adı taşıyan kitap serisinden uyarlanan 'Midnight, Texas' NBC kanalının yaklaşan fantezi, drama türündeki dizilerinden biridir.

Yazarın bir başka çok satan romanı "The Southern Vampire Mysteries"in de daha önce HBO kanalına "True Blood" olarak adaptasyonu sağlanmıştır.

Dizinin senaryo geliştirmesi ve uyarlaması "Alias, Agents of S.H.I.E.L.D., Fringe" ve "Lost" gibi popüler dizilere de senaristlik yapan Monica Owusu-Breen tarafından yapılmıştır. Breen ile birlikte David Janollari ve Niels Arden Oplev yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Mr. Robot'a yaptığı başarılı çekimleri ile de bilinen Niels Arden Oplev aynı zamanda dizinin yönetmenliğini yapmaktadır. Universal Television ve David Janollari Entertainment şirketleri ise dizinin üretimini yapmaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Fransız asıllı Kanadalı aktör François Arnaud (Blindspot), Dylan Bruce (Orphan Black), Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones), Arielle Kebbel (Ballers, The Vampire Diaries), Sarah Ramos (Parenthood), "Spartacus" serisinde "Oenomaus" karakterini canlandıran Peter Mensah, Yul Vazquez (Bloodline) ve Sean Bridgers (Deadwood) olarak sıralanmaktadır.

Dizi Konusu

Normal olmanın oldukça garip karşılandığı Midnight, Texas'a hoşgeldiniz...
Dizi, Teksas'ın gözden uzak, küçük ve sessiz bir kasabasında yaşayan sıradışı varlıkları ve olayları konu edinmektedir. Cadılar, vampirler, medyumlar ve kiralık katillerin bir araya geldiği bu kasabada geceler asla güvenli değildir. Polis tarafından aranan tehlikeli geçmişe sahip kasaba üyeleri dış baskıları defetmek için güçlü ve tehlikeli bir ailevi birliktelik oluştururlar.

Bu Yazı Toplam 16544 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM