Facebookta Paylaş Tweetle

Galavant 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 May 2015
Yazar

Galavant 2. Sezon Onayı Aldı

ABC'nin bu sene ekranlara getirdiği, Dan Fogelman tarafından yaratılan müzikal komedisi Galavant 2. sezon onayı almayı başardı. Masal temalı müzikal dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak ekranlara geldi ve aslına bakılırsa bekleneni yakalamış değil.

Pilot bölümü 7,42 milyon kişi tarafından izlenen dizi 2,0 reytinge ulaşırken final bölümü 4,37 milyon kişi tarafından seyredilmiş ve 1,1 reyting yakalamış. Tüm bölümlere baktığımızda dizi ortalama 4,83 milyon kişi tarafından izlenmiş ve 1,32 reyting yakalamış. Düşük reytinglerine rağmen 2. sezon onayını almayı başarabildiğine göre ABC'nin diziden yeni sezonda beklentileri yüksek olmalı.

Dizi Dan Fogelman tarafından kaleme alınıyor. Aynı zamanda yapımcılığında da payı olan senarist daha önce aynı kanalda 2 sezon yayınlanarak iptal edilen bilimkurgu, komedi türündeki The Neighbor dizisinin de yapımcısıydı. Zoraki 2. sezon onayını alan Galavant'ı ne kadar ileriye taşıyabileceğini hep birlikte göreceğiz. Dizinin müzikleri ise Alan Menken, Christopher Lennertz ve Glenn Slater tarafından yapılmaktadır.

Başrolünde Joshua Sasse'nin yer aldığı dizideki diğer başarılı oyuncular Timothy Omundson, Vinnie Jones, Mallory Jansen, Karen David ve Luke Youngblood olarak sıralanıyor.

Dizi ortaçağda masalsı bir dünyada geçmektedir. Bir peri masalını konu edinen dizide hayatının aşkı Madalena'yı (Mallory Jansen) çalan Kral Richard'dan (Timothy Omundson) intikam almak için yemin etmiş yakışıklı Prens Galavant'ın (Joshua Sasse) müzikal komedisi anlatılmaktadır. Vinnie Jones ise Kral Richard'ın sağ kolu ve sadık hizmetkarı Gareth karakterini canlandırmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1715 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM