Facebookta Paylaş Tweetle

Shots Fired Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
18 May 2016
Yazar

Shots Fired Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı yönetmen ve senarist Gina Prince-Bythewood ve Reggie Rock Bythewood tarafından oluşturulan 'Shots Fired' Fox kanalının yaklaşan drama dizilerinden biridir.

Gina Prince-Bythewood “Beyond the Lights” “The Secret Life of Bees” “Love & Basketball”, eşi Reggie Rock Bythewood ise “Beyond the Lights” ve “Notorious” çalışmaları ile bilinir. 10 saatlik olay seri Amerikan adalet sistemine çarpıcı bir bakış atacak.

İkili ile birlikte Oscar ve Emmy ödüllü Brian Grazer (24, Parenthood) ve Francie Calfo (Empire) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Gina Prince-Bythewood aynı zamanda dizide yapımcı olarak görev almaktadır. Dizinin üretimi Imagine Television ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Sanaa Lathan (Boss), bir Oscar, dörder kez Altın Küre ve Emmy, iki defa da SAG ödülü kazanan Helen Hunt (Mad About You, The Sessions film), Oscar, Altın Küre ve BAFTA ödüllü aktör Richard Dreyfuss (Madoff), Stephen Moyer (The Bastard Executioner, True Blood), Will Patton (Falling Skies), Jill Hennessy (Crossing Jordan), DeWanda Wise, Conor Leslie (The Blacklist), Stephan James (Race, Selma), Tristan Wilds (90210, The Wire), Clare-Hope Ashitey (Doctor Foster) ve Aisha Hinds (True Blood) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Kuzey Carolina'da küçük bir güney kasabasında geçecek olan dizi ırkçılık içeren bir drama olacak. Afro-Amerikalı polis memuru silahsız beyaz bir üniversite öğrencisini öldürdüğünde tüm kasaba ayaklanır. Kasaba bu trajedik olayın yaralarını sarmaya çalışırken Afro-Amerikalı bir gencin öldürülmesi şehire gözyaşı ve tehdit getirir. Soruşturma için bölümün başına tecrübeli ve uzman araştırmacı "Ashe Bell" (Sanaa Lathan) ile genç savcı "Treston Perry" (Stephan James) atanır. Onlar her iki tarafta çıkan ayaklanmaları bastırmaya çalışırken Kuzey Carolina valisi Patricia Eamons (Helen Hunt) dahil devletin güçlü insanlarından bazıları olayları ört-bas etmeye çalışır. Ayrıca emlak kralı ve özelleştirilmiş ceza evi sahibi Arlen Cox (Richard Dreyfuss) tecrübeli şerif memuru Eric Breeland (Stephen Moyer) tarafından soruşturma sürecinde yakalanır ve olayın içine çekilir.

Bu Yazı Toplam 3106 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM