Facebookta Paylaş Tweetle

Still Star-Crossed Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
18 May 2016
Yazar

Still Star-Crossed Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Melinda Taub'un aynı isimli kitabından uyarlanan 'Still Star-Crossed' ABC kanalının yaklaşan dönem draması türündeki dizilerinden biridir.

"Scandal" ve "Grey's Anatomy" dizilerinin yapımcılarından Heather Mitchell tarafından oluşturulmuş ve senaryosu geliştirilmiştir. Shonda Rhimes ve Betsy Beers (How to Get Away with Murder, Scandal, The Catch) ile birlikte Michael R. Goldstein yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ABC Studios, ShondaLand ve The MrG Production Company şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bölümleri ortalama 42-43 dakika süren dizinin çekimleri İspanya'da yapılmıştır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Lashana Lynch (Crims, Sterling Sulieman, Wade Briggs, Zuleikha Robinson (Lost, Homeland, The Following), Grant Bowler (Defiance), Torrance Coombs (Reign), Ebonée Noel, Dan Hildebrand (Sons of Anarchy, Game of Thrones), Medalion Rahimi, Anthony Head (Merlin) ve BAFTA ödüllü İngiliz aktris Susan Wooldridge olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, İngiliz oyun yazarı William Shakespeare'in en iyi bilinen oyunlarından "Romeo ve Juliet" in devamıdır. Romeo ve Juliet'in trajik ölümünden sonra Montague ve Capulet ailelerinin hikayesini anlatır. 16. Yüzyıl Verona'sın da geçen dizi Juliet'in siyahi kuzeni Rosaline'i (Lashana Lynch) merkezine alır. Anne ve babasının ölümünden sonra Rosaline teyzesi ve amcası (Juliet'in ebeveynleri Lady ve Lord Capulet) tarafından sahiplenilir ve bir hizmetçi olarak zorla çalıştırılır.

Bu Yazı Toplam 3807 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM