Facebookta Paylaş Tweetle

Fresh Off the Boat 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 May 2015
Yazar

Fresh Off the Boat 2. Sezon Onayı Aldı

Hakkında devam kararı çıkan bir başka dizi ise Nahnatchka Khan tarafından yaratılan ABC kanalının komedi dizisi Fresh Off the Boat oldu. 1. sezon 13 bölüm ile ekranlarda olan ve geçtiğimiz ay sezon finali yapan dizi 2. sezon tekrar izleyicileri ile buluşacak.

Dizi genel olarak tv eleştirmenleri tarafından olumlu notlar aldı. Pilot bölümü 7,94 milyon izleyici ile 2,5 reyting yakalarken sezon finali 5,08 milyon izleyici ve 1,5 reyting aldı.

Dizinin yapımcı koltuğunda Nahnatchka Khan, Jake Kasdan ve Melvin Mar oturuyor. Yönetici yapımcı ise Eddie Huang. Çekimleri Orlando ve Florida'da yapılan dizinin ortalama süresi ise 22 dakika.

90’lı yıllarda geçen dizide Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang, Forrest Wheeler ve Ian Chen yer alıyor. Çinli bir ailenin Amerika’nın Florida eyaletine taşınmasından sonraki maceraları anlatılıyor. 12 yaşındaki çocukları Eddie Huang’ın (Hudson Yang) ailesinin pek alışık olmadığı hip-hop ve rap hayranıdır. Ailenin babası Louis Huang (Randall Park) ise western temalı bir et lokantası işletme sevdasındadır.

Dizinin 2. sezon başlama tarihi ve bölüm sayısı hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 1884 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM