Facebookta Paylaş Tweetle

Prison Break: Sequel Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
21 May 2016
Yazar

Prison Break: Sequel Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Orijinal serinin yaratıcısı Paul Scheuring tarafından oluşturulan 'Prison Break: Sequel' Fox'un yaklaşan suç draması dizilerinden biridir.

2005-2009 yılları arasında Fox kanalında yayınlanan dizi toplam 4 sezon, 81 bölüm sürmüş ve final yapmıştır. Geçtiğimiz yıl iyi bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeniden ekranlara getirilmesi için çalışmalara başlanmış ve pilot bölüm siparişi verilmiştir. 2016 Nisan ayında üretimine başlanan dizinin çalışmaları devam etmektedir. 5 Temmuz 2016 tarihinde çekimlerin Vancouver'da tamamlanması planlanmaktadır. Sınırlı sayıda mini dizi olarak üretilen gösterinin en erken 2017 yılında ekranlara giriş yapması planlanmaktadır. Dizinin çekimleri Vancouver ile Fas'ın Rabat, Casablanca ve Ouarzazate şehirlerinde yapılmaktadır.

Paul Scheuring ile birlikte Marty Adelstein, Neal H. Moritz, Dawn Olmstead, Vaun Wilmott, Michael Horowitz ve Nelson McCormick yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretim ise 20th Century Fox Television, Original Film ve Adelstein-Parouse Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Eski kadrodan birçok oyuncu ile anlaşmaların imzalandığı dizide İngiltere doğumlu Avustralyalı aktör Dominic Purcell (Prison Break, The Flash, Legends of Tomorrow), Wentworth Miller (Prison Break, The Flash, Legends of Tomorrow), Amaury Nolasco (Prison Break, Telenovela), Robert Knepper (Prison Break, Heroes), Rockmond Dunbar (Prison Break, Sons of Anarchy, The Mentalist), Paul Adelstein (Prison Break, Scandal,  Girlfriends' Guide to Divorce) ve Sarah Wayne Callies (Prison Break, The Walking Dead, Colony) rol almaktadır.

Yeni oyuncular ise Michael'in oğlu "Mike" rolünde Christian Michael Cooper, Mark Feuerstein (Royal Pains), Augustus Prew, Rick Yune (Marco Polo), Steve Mouzakis (The Slap), Inbar Lavi, Curtis Lum (The Romeo Section), Türk aktör Numan Acar (Homeland), Marina Benedict (Flesh and Bone), Michael Benyaer, Karim Fahmy, Kıbrıslı Türk oyuncu Akın Gazi (Da Vinci's Demons), Bobby Naderi (Fear the Walking Dead) ve Faran Tahir (American Crime) olarak açıklanmıştır.

"Prison Break: Sequel" önceki serinin devamı niteliğindedir ve Michael Scofield'in (Wentworth Miller) öldüğü yerden devam eder. Bazı ipuçları Lincoln (Dominic Purcell) ve Sara'ya (Sarah Wayne Callies) dizinin dehası Michael'in hayatta olabileceğini düşündürmektedir. Fox River Eyalet Hapishanesi'nden kaçan en azılı üç suçlu "T-Bag", "C-Note" ve "Sucre" ile birlikte aksiyon kaldığı yerden devam eder.

Bu Yazı Toplam 3951 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM