Facebookta Paylaş Tweetle

Timeless Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
22 May 2016
Yazar

Timeless Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Eric Kripke ve Shawn Ryan tarafından oluşturulan 'Timeless' NBC kanalının yaklaşan aksiyon, macera ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Dizi, "Supernatural" ve "Revolution" çalışmaları ile bilinen Eric Kripke ile "Lie to Me", "Last Resort" ve Ağustos ayında çıkması beklenen "The Get Down" dizilerinin senarist ve yapımcısı Shawn Ryan'ın ortak imzasını taşıyor. İkili ile birlikte "The Blacklist" in yapımcılarından John Davis, John Fox, Marney Hochman ve Neil Marshall dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Tek kamera ile çekimleri yapılan dizi Davis Entertainment, Kripke Enterprises, MiddKid Productions, Universal Television ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Hırvat asıllı aktör Goran Visnjic (Extant), Malcolm Barrett (Luis), Abigail Spencer (True Detective, Rectify), Matt Lanter (Star Wars: The Clone Wars, 90210), Sakina Jaffrey (House of Cards), Paterson Joseph (You, Me and the Apocalypse) ve Claudia Doumit olarak sıralanmaktadır.

Dizi Konusu

Garcia Flynn (Goran Višnjić) isimli bir suçlu Amerika tarihinin seyrini değiştirmek ve yok etmek için bir zaman makinesi çalar ve geçmişe gider. Onu yakalamak için Lucy Preston (Abigail Spencer) isimli bir tarih profesörü, Wyatt Logan (Matt Lanter) isimli bir asker ve Rufus (Malcolm Barrett) isimli bir bilim adamı peşinden gider. Bu özenle seçilmiş takım hem tehlikeli kaçağı yakalamak hem de geleceği etkileyebilecek her türlü müdaheleyi çok geç olmadan durdurmak zorundadır.

Bu Yazı Toplam 18969 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM