Facebookta Paylaş Tweetle

Secrets and Lies 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 May 2015
Yazar

Secrets and Lies 2. Sezon Onayı Aldı

ABC kanalından şaşırtıcı bir devam kararı daha. Çok daha iyi izlenme oranlarına sahip diziler onay alamazken, iptal edilmesi beklenen düşük reytingli dizisi Secrets and Lies (Sırlar Ve Yalanlar) için 2. sezon onayı verdi.

Aynı isimle yayınlanan Avustralya yapımı dizi Amerikan yapımına uyarlanmıştır. Avustralyalı yazar Stephen M. Irwin tarafından hikaye edilmiştir. Barbie Kligman tarafından geliştirilmiş ve tv ye uyarlanmıştır.

Oyuncu kadrssunda Ryan Phillippe, Juliette Lewis, Kadee Strickland, Dan Fogler, Natalie Martinez, Indiana Evans ve Belle Shouse gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk kez 1 Mart 2015 tarihinde ABC kanalında yayınlanmıştır. Yayınlanan 10. bölümün ardından 3 Mayıs 2015 tarihinde sezon finalini gerçekleştirmiştir.

Dizinin pilot bölümü 6,06 milyon kişi tarafından seyredilmiş 1,5 reyting yakalamıştır. Sezon finalini ise toplam 6,53 milyon kişi izlemiş 1,8 reytinge ulaşmıştır. Dizi eleştirmenleri tarafından olumsuz notlar alan yapım %48 gibi vasat bir derece elde etmiştir. Buna rağmen gelecek vaat etmiş olmalı ki ABC tarafından 2. sezon onayı almayı başarabildi.

Dizinin yapımcı koltuğunda Timothy Busfield, Tracey Robertson, Nathan Mayfield, Aaron Kaplan ve Barbie Kligman gibi isimler yer alıyor. Barbara D'Alessandro ise sorumlu koltuğunda oturuyor ve ABC Stüdyolarında üretiliyor.

Evliliğinde zor günler geçiren Ben Crawford (Ryan Phillippe) bir gün ormanda 5 yaşında bir çocuğun cesedini bulur. Durumu polise ihbar eder ancak cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görülür. Cinayet davasına bakan Dedektif Andrea Cornell (Juliette Lewis) Ben'i şüpheli olarak gözaltına alır. Bu durum herkes tarafından benimsenir ve medyada günah keçisi olarak afişe edilir. Ailesini ve kendini aklamak isteyen Ben Crawford, olayın gerçek suçlularını bir an önce bulmayı kendine amaç edinir.

2. Sezon tarihi ve bölüm sayısı hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 2163 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM