Facebookta Paylaş Tweetle

Man With a Plan Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
23 May 2016
Yazar

Man With a Plan Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Jackie ve eşi Jeff Filgo tarafından oluşturulan 'Man With a Plan' CBS kanalının yaklaşan komedi türündeki dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Matt LeBlanc, Michael Rotenberg ve Troy Zien yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri çoklu kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi 3 Arts Entertainment ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise James Burrows (Mike & Molly, Crowded, 2 Broke Girls) oturmaktadır.

"Friends" ve "Episodes" dizileri ile bilinen Altın Küre ödüllü Amerikalı aktör Matt LeBlanc'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Jessica Chaffin (New Girl), Matt Cook, Grace Kaufman (The Last Ship), Hala Finley, Matthew McCann, Michael Eshaun York ve Rodney J. Hobbs rol almaktadır.

Başlangıçta "The Office"dizisinin yıldızı Jenna Fischer kadın başrol oyuncu ayarlandı. Ancak Matt LeBlanc ile aralarındaki uyum sorunundan dolayı Jessica Chaffin ile değiştirildi.

Eşinin işe başlaması ile babaları (Matt LeBlanc) çocuklarının sorumluluğunu alır ve onlarla evde vakit geçirmeye başlar. Ancak pek de uslu olmayan çocuklarına bakmanın, düşündüğü kadar kolay olmadığını kısa sürede öğrenir.

Dizinin önümüzdeki Ekim ayında başlangıç yapması planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2693 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM