Facebookta Paylaş Tweetle

Doubt Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 May 2016
Yazar

Doubt Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Grey's Anatomy'nin yapımcıları Tony Phelan ve Joan Rater tarafından oluşturulan 'Doubt' CBS kanalının yaklaşan hukuk draması türündeki dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Carl Beverly (Elementary), Don Kurt (Justified, Rectify), Arturs Rusis (Devious Maids), Sarah Timberman (The Odd Couple, Elementary) ve David Yoneshige (CSI: Cyber, Elementary, The Messengers) yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Dizinin üretimi Timberman/Beverly Productions ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır. Çekimleri ise Emmy ödüllü yönetmen Adam Bernstein (Breaking Bad, Shameless, Better Call Saul, Outsiders, Fargo) tarafından yapılmaktadır.

Grey's Anatomy'nin Emmy ödüllü yıldız oyuncusu Katherine Heigl'ın başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Steven Pasquale (Rescue Me, The Good Wife), Laverne Cox (Orange Is the New Black), Dulé Hill (Psych), Dreama Walker (The Good Wife), Elliott Gould (Ray Donovan), Kobi Libii (Transparent, Madam Secretary), Teddy Sears (The Flash, Masters of Sex), John Finn, Lauren Blumenfeld ve Nicole Bonifacio rol almaktadır.

Bir firmada çalışan Sadie Ellis (Katherine Heigl) zeki, zarif ve başarılı bir savunma avukatıdır. Acımasız bir suçu işleyip işlemediği henüz belli olmayan karizmatik müvekkili William "Billy" Conway (Steven Pasquale) ile ilişkisi konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 4084 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM