Facebookta Paylaş Tweetle

Suskunlar Dizisi Game of Silence Oluyor

Tarih
14 May 2015
Yazar

Suskunlar Dizisi Game of Silence Oluyor

Show Tv'de 2012 yılında yayınlanan, senaryosunu Pınar Bulut ve Anıl Eken'in yazdığı Suskunlar dizisi NBC kanalında gösterime girecek Game of Silence olarak uyarlanıyor.

Yapımcılığını Tims Productions'un üstlendiği dizi aslen Barry Levinson'un kaleme aldığı "Kardeş Gibiydiler" filminden uyarlanmıştı. Başrollerinde ise Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Aslı Enver, Berk Hakman ve Pelin Akil gibi oyuncular yer almıştı. Dizi eleştirmenler tarafından olumlu notlar almasına rağmen 1. sezon gösterdiği performansını 2. sezon sürdürememiş ve reytinglerinde düşüş yaşayarak 28 bölümün ardından sonlandırılmak zorunda kalmıştır.

Yayın hakları 6 yıllığına Tims Productions'da bulunan dizi için teklif geldi ve NBC kanalı Game of Silence isminde yeni bir uyarlama dizi yapacak. Sony Pictures ve NBC ortaklığında yapılacak olan dizinin pilot bölümü senarist Pınar Bulut tarafından yazılacak. Yönetici, yapımcı kadrosunda ise Tims Productions'un sahibi Timur Savcı'da yer alacak.

Dizide, yıllardır görüşmeyen dört çocukluk arkadaşın küçükken başlarından geçen talihsiz bir olay yüzünden içlerinde besledikleri intikam ateşi ve yüzleşmeleri konu ediliyor.

NBC kanalında yayınlanacak olan dizinin senaristliğini David Hudgins, yönetmenliğini ise Niels Arden Oplev üstlenecek. Oyuncu kadrosunda ise David Lyons, Michael Raymond-James, Claire van der Boom, Larenz Tate, Bre Blair, Conor O’Farrell, Deidrie Henry, Demetrius Grosse gibi isimler yer alacak.

David Lyons'u NBC kanalının geçen yıl iptal ettiği dizisi Revolution dizisinde canlandırdığı Sebastian "Bas" Monroe karakteri ile hatırlayacaksınız. Ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın canlandırdığı karizmatik karakter "Ecevit" rolü ile karşımıza çıkacak. David Lyons'ta da o karizma yeterince var. Siz ne dersiniz?

Bu Yazı Toplam 2989 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Suskunlar Dizisi Game of Silence Oluyor
Suskunlar Dizisi Game of Silence Oluyor

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM