Facebookta Paylaş Tweetle

This Is Us Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
25 May 2016
Yazar

This Is Us Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'The Neighbors' ve 'Galavant' dizilerinin yaratıcısı Dan Fogelman tarafından oluşturulan 'This Is Us' NBC kanalının yaklaşan drama dizilerinden biridir.

Fogelman ile birlikte Jess Rosenthal, Charlie Gogolak, John Requa ve Glenn Ficarra'nın da yönetici yapımcısı olduğu dizinin üretimini 20th Century Fox Television ve Rhode Island Ave. Productions şirketleri yapmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler ise ABD'li şarkıcı ve sinema oyuncusu Mandy Moore (Red Band Society), Milo Ventimiglia (Heroes, Gotham, The Whispers), Sterling K. Brown (Army Wives, Person of Interest), Justin Hartley (Smallville, Revenge, Mistresses), Chrissy Metz (American Horror Story), Susan Kelechi Watson (Louie), Chris Sullivan (The Knick) ve Ron Cephas Jones (Mr. Robot) olarak sıralanmaktadır.

Önümüzdeki sonbahar başlaması planlanan dizi salı günleri yayınlanacaktır.

Hayat sürprizlerle doludur!.. Dizide, aynı gün doğan birkaç kişinin aile yaşamlarına, ortak ve benzer yanlarına küçük dokunuşlar yapılacaktır. Pittsburgh'da yaşayan ve üçüz çocuk bekleyen Rebecca (Mandy Moore) ve Jack Pearson (Milo Ventimiglia) çifti, kilo sorunu olan Kate (Chrissy Metz) ile bekar ve yaşam tarzından sıkılmış bir aktör olan ikiz kardeşi Kevin (Justin Hartley), annesi öldükten sonra babası tarafından daha bebekken itfaiye önüne bırakılan Randall Pearson'ın (Sterling K. Brown) duygusal ve kışkırtıcı hikayesine değinilecektir.

Bu Yazı Toplam 7465 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM