Facebookta Paylaş Tweetle

You're the Worst Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
26 May 2016
Yazar

You're the Worst Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Weeds'in senaristlerinden Stephen Falk tarafından oluşturulan You're the Worst FXX kanalının romantik komedi ve drama türündeki dizilerinden biridir.

17 Temmuz 2014 tarihinde ilk bölümü ile çıkış yapan dizinin üçüncü sezon galası 31 Ağustos 2016 tarihinde yapılacaktır. Başlangıçta FX kanalında yayınlanmış, ikinci sezon FXX'e transfer olmuştur. Toplam iki sezon, yirmi üç bölümü yayınlanan dizinin bölümleri ortalama 21-26 dakika sürmektedir.

Senarist kadrosunda Stephen Falk ile birlikte Alison Bennett (Hey Girl) ve Eva Anderson'un da görev aldığı dizinin üretimi Hooptie Entertainment, FX Productions (2014–15) ve FXP (2016–) şirketleri tarafından yapılmaktadır. Çeşitli bölümlerin çekimleri ise Alex Hardcastle, Matt Shakman, Jordan Vogt-Roberts ve Wendey Stanzler tarafından yapılmıştır.

Chris Geere (Waterloo Road) ve Aya Cash'in (Traffic Light) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Desmin Borges (The Good Wife), Kether Donohue, Allan McLeod (Parks and Recreation), Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson, Allen Maldonado ve Colin Campbell rol almaktadır.

Dizide, kimyaları uyuşmayan, imkansız görünmesine rağmen birbirlerine aşık olan Jimmy (Chris Geere) ve Gretchen'in (Aya Cash) ilişkisi konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3769 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM