Facebookta Paylaş Tweetle

The Good Place Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
27 May 2016
Yazar

The Good Place Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Parks and Recreation'ın yaratıcısı Michael Schur tarafından oluşturulan 'The Good Place' NBC kanalının yaklaşan sitcom türündeki fantezi-komedi dizilerinden biridir.

Amerikalı yapımcı ve senarist Schur ayrıca "Brooklyn Nine-Nine" ve "The Office" gibi popüler dizi çalışmaları ile de bilinir. Michael Schur ile birlikte David Miner (30 Rock, Parks and Recreation, Brooklyn Nine-Nine, Master of None, Unbreakable Kimmy Schmidt) ve Drew Goddard (Lost, Daredevil) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi Fremulon, 3 Arts Entertainment ve Universal Television şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Kristen Bell (Heroes, Veronica Mars), iki kez Emmy ve üç kez Altın Küre ödülü kazanan Ted Danson (Cheers, Damages), Jameela Jamil, William Jackson Harper, Manny Jacinto (The Romeo Section) ve D'Arcy Carden (Broad City) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, erektil disfonksiyon ürünleri taşıyan bir traktörün çarpması sonucu ölen ve öbür tarafta yeniden canlandırılan Eleanor Shellstrop (Kristen Bell) isimli sıradan bir kadını merkezine alır. Ahiretteki yaşantısında kendisinin çok da iyi bir insan olmadığının farkına varır. Ahiret hocası Michael'ın (Ted Danson) yardımıyla içindeki iyi insanı bulmaya ve yeniden sıradan hayatına dönmeye çalışır.

Başlangıç olarak 13 bölüm sipariş verilen dizinin gösterimi önümüzdeki sonbahar aylarında perşembe günleri yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 5286 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM