Facebookta Paylaş Tweetle

DC's Legends of Tomorrow Projesi

Tarih
15 May 2015
Yazar

DC's Legends of Tomorrow Projesi

Süper kahramanlık dizileri yüksek reyting yapınca yeni bir projeyi (DC's Legends of Tomorrow) ekranlara taşıyan CW, süper kahraman dizilerini seven izleyicileri fazlası ile mutlu etmeye hazırlanıyor.

DC Comics karakterlerinin bir arada toplanacağı dizi Arrow ve Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Marc Guggenheim tarafından Tv'nin renkli dünyasına uyarlanacak. Cw, Arrow ve Flash'ta yakaladığı başarıyı Legends of Tomorrow ile sürdürmeyi hedefliyor.

İddialı kadroda; Superman Returns filmi ile ünlenen, 3. sezon Arrow'a dahil edilen ve zengin işadamı Ray Palmer "Atom" karakterini canlandıran Brandon Routh yer alacak isimler arasında. Arrow'da büyük bir patlamanın ardından seyircilerin aklında "öldü mü?" sorusunu uyandıran karaktere yeni özellikler eklenmiş durumda. Küçülebilme özelliği kazanan karakter dizinin yeni "Atom Karınca" sı olacak.

Yine Arrow'da karşımıza çıkan Sara Lance "Black Canary" yi oynayan Caity Lotz "Beyaz Kanarya" olarak dizide yer alacak. Arrow'da öldüğü sanılarak diziden çıkartılan Sara Lance bu sefer "White Canary" olarak geri dönecek.

The Flash dizisinin kötü ile iyi arasında gidip gelen karakteri Leonard Snart "Captain Cold" karakterinde ise Wentworth Miller rol alacak. Oyuncu Prison Break disizinin Michael Scofield'i olarak hayranlarının gönlünü fethetmiştir.

Dominic Purcell ise Mick Rory/Heat Wave karakteri ile karşımıza çıkacak. Dr. Martin Stein karakterine ise Victor Garber hayat verecek. Son olarak Doctor Who dizisinde Rory Williams karakterini canlandıran Arthur Darvill "Rip Hunter" olarak kadroda yer alacak.

DC Comics evreninin kurgulandığı bu yeni dizinin ortak yapımını ise Bonanza Productions Inc., Berlanti Productions, Warner Bros. Television ve DC Entertainment şirketleri üstlenecek.

Dizide, zaman gezgini Rip Hunter'in kahramanlardan oluşan bir ekibi toplaması ve gelecekte oluşacak dünyayı bekleyen felaketleri önleme mücadelesini izleyeceğiz.

DC's Legends of Tomorrow'un 2016 yılında seyircisi ile buluşması planlanıyor.

Bu Yazı Toplam 2099 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  Selçuk Ayvacı diyor ki:

  Ankara / 30-11-2015

  "Eğer çok fazla çorba olmaz, herşey birbirine girmez ve senaryo da kopukluklar oluşmazsa tutar."

 • Avatar

  Orhan Ercan diyor ki:

  Ankara / 30-11-2015

  "Bu dizide tutar beklemekteyim."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM