Facebookta Paylaş Tweetle

Backstage Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
01 Haz 2016
Yazar

Backstage Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Jennifer Pertsch ve Lara Azzopardi tarafından oluşturulan 'Backstage' Disney ve Family Channel'ın genç dram türündeki dizilerinden biridir.

Jennifer Pertsch en iyi "My Babysitter's a Vampire" (Bebek Bakıcım Bir Vampir) filmi ve aynı isimli Kanada yapımı dizi çalışması ile bilinir. Lara Azzopardi ise yine Kanada yapımı fantezi serisi "The Listener" a senaristlik yapmıştır. İkili ile birlikte Brian Irving, Tom McGillis ve George Elliott yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Brian Irving'in aynı zamanda yapımcısı olduğu dizinin üretimi Fresh TV tarafından yapılmaktadır. Bölümleri ise ortalama 22-25 dakika sürmektedir.

18 Mart 2016 tarihinde Kanada'da Family Channel'da, 25 Mart'ta ise ABD'de Disney Channel'da gösterimine başlanmıştır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Devyn Nekoda, Alyssa Trask, Josh Bogert, Aviva Mongillo, Matthew Isen, Julia Tomasone, Adrianna Di Liello, Colin Petierre, Mckenzie Small, Romy Weltman, Isiah Hall, Kyal Legend, Chris Hoffman ve Jane Moffat olarak sıralanmaktadır.

Backstage, Keaton sanat okulunda okuyan, harika yetenekleri olan (müzisyenler ve aktörler tarafından canlandırılan) genç bir grubu izler. Gençlerin yeni dostlukları, başarıları, hayal kırıklıkları, şöhretleri ile ilgili gelecek endişeleri ve yükselişleri konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2793 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM