Facebookta Paylaş Tweetle

Feed the Beast Dizi Anketi

Tarih
05 Haz 2016
Yazar

Feed the Beast Dizi Anketi

Clyde Phillips tarafından oluşturulan AMC kanalının yeni suç ve drama serisi 'Feed the Beast' sizce nasıl bir dizi?

5 Haziran'da "Pilot Light" isimli bölümü ile çıkış yapan dizi Danimarkalı yazar Kim Fupz Aakeson'un "Bankerot" isimli televizyon dizisinden uyarlanmıştır. İlk bölümün senaryosu aynı zamanda dizinin yaratıcısı olan, "Dexter" ve "Nurse Jackie" dizilerine de çalışmalar yapmış Clyde Phillips tarafından yazılmıştır. Çekimlerini ise Emmy ödüllü İngiliz yönetmen Steve Shill (Dexter, Chicago Fire, The Wire) yapmıştır.

Oyuncu kadrosunda David Schwimmer, Jim Sturgess, Lorenza Izzo, John Doman, Elijah Jacob, Michael Gladis ve Christine Adams rol almaktadır.

7 Haziran'da yayınlanacak bir sonraki bölüm "Father of the Year", 14 Haziran'da ki üçüncü bölümü ise "Screw You, Randy" olarak adlandırılmıştır.

Yayınlanan ilk bölüm eleştirmenler tarafından düşük dereceler elde etmiştir. Metacritic sitesinden 28 inceleme ile %47, Rotten Tomatoes sitesinden ise 25 oy ile %16 derecelendirme ve on üzerinden 5.1 puan almıştır.

Dizinin konusuna buradan ulaşabilirsiniz ►

 

Diziyi izleyen okuyucularımız aşağıdaki değerlendirme anketimize katılarak değerli görüşlerini bizlerle paylaşabilirler.

Bu Yazı Toplam 2672 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM