Facebookta Paylaş Tweetle

Still the King Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
09 Haz 2016
Yazar

Still the King Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Billy Ray Cyrus'un ortak yaratıcısı olduğu ve başrolünü paylaştığı 'Still the King' CMT'nin yaklaşan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Aynı zamanda başrollerde rol alan Travis Nicholson (Nashville) ve Potsy Ponciroli dizinin ortak yaratıcılarıdır. Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktör Billy Ray Cyrus (Hannah Montana) ile birlikte Joey Lauren Adams, Madison Iseman, Lacey Chabert (Baby Daddy) ve Leslie David Baker (The Office) oyuncu kadrosunda rol alan isimlerdir.

Üretim aşamasında ise Billy Ray Cyrus, Shannon Houchins, Potsy Ponciroli, Travis Nicholson, Julia Silverton ve Jayson Dinsmore yönetici yapımcı olarak görev alan isimlerdir.

Bölümleri ortalama 22 dakikadan oluşacak dizi ilk iki bölümü ile 12 Haziran'da prömiyerini yapacaktır.

Billy Ray Cyrus'un "Vernon Brownmul" karakterini canlandıracağı dizide bir skandalın ardından hayatı mahvolan ve yaklaşık 20 yıl sonra en iyi Elvis taklitçisi olarak ikinciliği kazanan country müzik şarkıcısı olarak izleyeceğiz. Sarhoşken kiliseye verdiği bir zarardan dolayı tutuklanır ve şartlı tahliye ile kiliseye hizmet etmeye mahkum edilerek serbest bırakılır. Bu arada hiç karşılaşmadığı 15 yaşında bir kızı olduğunu öğrenir...

Bu Yazı Toplam 2058 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM