Facebookta Paylaş Tweetle

The Affair 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
15 May 2015
Yazar

The Affair 2. Sezon Ne Zaman?

Showtime'ın drama, gizem türündeki dizisi The Affair bu yıl Altın Küre Ödülleri'nde iki adaylığı kazandı.

En iyi Drama Dizisi adaylığını kazanan yapım, kadın başrol oyuncusu Ruth Wilson ile de Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Takipçileri dizinin 2. sezonunu merakla beklemeye başladı.

Sarah Treem ve Hagai Levi tarafından yaratılan ve yapımcılığını da üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson ve Julia Goldani Telles olarak sıralanıyor.

Birinci sezonu 10 bölümden oluşan dizi, 21 Aralık 2014 tarihinde sezon finalini gerçekleştirdi. 2. sezonu ile 10 Ekim 2015 tarihinde ekranlarda olması planlanıyor.

Tv eleştirmenleri tarafından da değerlendirilen dizi 100 üzerinde 85 gibi iyi bir derece elde etti. Dizinin çekimleri ise Long Island, New York'ta gerçekleştiriliyor.

Evlilik dışı bir ilişki yaşayan Noah Solloway (Dominic West) ve Alison Bailey (Ruth Wilson)'in yaşadığı duygusal ve psikolojik etkileri konu edinen dizide. erkek ve kadının konulara ve olaylara farklı bakış açıları ele alınıyor. Üstüne basarak belirtelim ki karakterlerimizin her ikisi de zaten evli ve eşlerini aldatıyor. Zaten kötü olan evlilikleri giriştikleri bu ilişki ile daha karmaşık bir hal alıyor.

Karakter Noah Solloway'in eşi rolünde Maura Tierney rol alıyor ve Helen Solloway olarak karşımıza çıkıyor. Alison Bailey'in kocası Cole Lockhart karakterini ise Fringe ve Dawson Creek dizisi ile tanıdığımız Joshua Jackson canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 1671 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM