Facebookta Paylaş Tweetle

Making History Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
10 Haz 2016
Yazar

Making History Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Julius Sharpe tarafından oluşturulan 'Making History' FOX'un 2017 yılında gösterilmesi planlanan yeni komedi dizilerinden biridir.

"Dads" ve "Family Guy" çalışmaları ile bilinen Julius Sharpe ile birlikte Phil Lord, Chris Miller (Brooklyn Nine-Nine, How I Met Your Mother, The Last Man on Earth) ve Seth Cohen yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. 20th Century Fox Television ve Lord Miller Productions şirketlerinin ortak üretimi olan dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır.

"Happy Endings" ve "The Mindy Project" dizileri ile bilinen Adam Pally ile birlikte Gossip Girl'de "Blair Waldorf" karakterini canlandıran Leighton Meester dizinin başrol oyuncuları olarak ayarlanmıştır. Adam Pally üç sezon sonunda iptal edilen ABC'nin sitcom komedi dizisi "Happy Endings" de "Max Blum" karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Fox'ta iptal edilmesinin ardından Hulu'da devam eden "The Mindy Project" dizisinde "Dr. Peter Prentice" olarak rol almıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yassir Lester (The Carmichael Show, Girls), Matt Servitto (Banshee), Mark Ashworth, Todd Jenkins, James Powell, Daniel Jones, Jin Huh, James Harvley, Dean Allen Jones, Zach Osterman ve Craig Trow rol almaktadır.

Dizi, küçük bir üniversitede bilgisayar bilimi profesörü olan, asosyal bir yaşam süren ve başarılı bir ailenin tek başarısızlığı olarak nitelendirilen Dan'i (Adam Pally) merkezine alır. Kampüste öğrencileri ve meslektaşları tarafından pek sevilmeyen Dan mevcut yaşamını değiştirmek ve daha iyi bir hayata sahip olmak için tarih profesörü Chris (Yaser Lester) ile birlikte bir zaman makinesi icat eder ve geçmişe gider. Geçmişte kaygısız bir adam olarak hayatına devam ederken yaptığı etkilerle şimdiki zamandaki Dan zor anlar yaşar.

Bu Yazı Toplam 2944 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM