Facebookta Paylaş Tweetle

Last Man Standing 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
15 May 2015
Yazar

Last Man Standing 5. Sezon Onayı Aldı

Altın Küre Ödülü sahibi, Hollywood'un en iyi komedyenleri arasında yer alan Tim Allen'in başrolünü paylaştığı komedi dizisi Last Man Standing 5. sezon onayını alarak yoluna devam ediyor.

ABC kanalı Last Man Standing'e 5. sezon için onay verdiğini 10 Mayıs 2015 tarihinde açıkladı.

Dizinin iptal/devam kararını bir hayli geciktiren ABC'nin Last Man Standing'e onay vermesi dizinin takipçilerini mutlu etti. Gecikmenin sebebinin 20th Century Fox TV ile yapılan görüşmelerin uzamasının sebep olduğu belirtildi.

Bu açıklama ile birlikte ABC'nin onay alan komedi dizileri listesi şu şekilde oluştu; Fresh Off the Boat, Modern Family, The Goldbergs, The Middle, Galavant, Black-ish, Dr. Ken, The Muppets, The Real O'Neals, Uncle Buck ve Last Man Standing yoluna devam eden komedi dizileri oldu.

Başrolünde Tim Allen'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever, Christoph Sanders, Amanda Fuller, Héctor Elizondo, Flynn Morrison gibi isimler yer alıyor. Şu ana kadar 86 bölümü yayınlanan dizinin her bölümü 21 dakikadan oluşuyor.

Dizinin geride kalan dört sezonuna baktığımızda sürekli düşüş yaşadığını görüyoruz. Öyle ki birinci sezon prömiyeri 12,93 milyon kişi tarafından izlenmişken dördüncü sezon prömiyerini sadece 6,91 milyon kişi seyretmiş. Reyting derecesi ise 3,4 iken 1,3'e kadar gerilemiş. En son bölümü 6,16 milyon kişi tarafından izlenmiş ve 1,1 reyting derecesi elde etmiş. Başarısı sürekli düşen bir diziye ABC'nin onay vermesi şaşırtıcı bir durum.

 

Dizinin konusu ise kısaca;

Mike Baxter (Tim Allen) açık hava spor malzemeleri satan mağazalar zincirinin üst düzey yöneticisi ve pazarlama müdürüdür. Maceraya düşkün, işinin kralı ve üç kız babasıdır. Ev hanımı eşi Vanessa'nın (Nancy Travis) iş hayatına dönmesi ve terfi etmesi ile birlikte Mike'ın düzeni değişir. Vanessa'nın yoğun iş temposu sebebiyle Mike çocuklarına bakmakla yükümlenir, ancak bu o kadar kolay değildir.

Bu Yazı Toplam 1495 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM