Facebookta Paylaş Tweetle

Animal Kingdom Dizi Anketi

Tarih
15 Haz 2016
Yazar

Animal Kingdom Dizi Anketi

TNT kanalında gösterime giren suç ve aile drama serisi Animal Kingdom'u izleyen okuyucularımız anketimize katılarak görüşlerini belirtebilirler.

David Michôd'un yazdığı ve yönettiği aynı isimli sinema filminden uyarlanan dizi "Pilot" ve "We Don't Hurt People" isimli ilk iki bölümü ile 14 Haziran'da gösterime başladı. 21 Haziran'da yayınlanacak üçüncü bölümü ise "Stay Close, Stick Together" olarak adlandırıldı.

Dizinin geliştirmesi ve uyarlaması "Halt and Catch Fire" ve "Southland" dizilerinin yapımcısı Jonathan Lisco tarafından yapıldı. Oyuncu kadrosunda Ellen Barkin, Scott Speedman, Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Daniella Alonso ve Molly Gordon rol almaktadır.

Dizi, annesi aşırı dozda aldığı eroinden öldükten sonra Güney Kaliforniya'da ki akrabalarının yanına dönen 17 yaşındaki Joshua "J" Cody'i (Cole) merkezine almaktadır. Sert ve otorite sahibi büyükannesi Janine "Smurf" Cody'in yanına taşınan Joshua çok geçmeden yeni ailesinin tam bir suç şebekesi olduğunu ve tüm ihtiyaçlarını işledikleri suçlarla finanse ettiklerini öğrenir....

İzleyen okuyucularımız aşağıdaki değerlendirme anketimize katılarak değerli görüşlerini bizlerle paylaşabilir ve henüz izlemeyenlere ışık tutabilir.

Bu Yazı Toplam 2749 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM