Facebookta Paylaş Tweetle

Bones 11. Sezon Onayı Aldı

Tarih
16 May 2015
Yazar

Bones 11. Sezon Onayı Aldı

Fox kanalı başrollerini Emily Deschanel ve David Boreanaz'in paylaştığı polisiye, suç dizisi Bones için 11. sezon onayını verdi.

İlk bölümü ile 13 Eylül 2015 tarihinde ekranlara gelen dizi 7. sezon sonrası çalkantılı bir dönem yaşadı ve sonlandırılmanın eşiğine geldi. Öyle ki 7. sezon sadece 13 bölüm yayınlandı. Başrol oyuncusu David Boreanaz yapımcı koltuğuna oturduktan sonra dizi yükselişe geçti ve 11. sezonu gördü. Ortak üretim ise Josephson Entertainment, Far Field Productions ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılıyor.

Dizide yer alan diğer oyuncular Michaela Conlin, Eric Millegan, TJ Thyne, Jonathan Adams, Tamara Taylor, John Francis Daley ve John Boyd olarak sıralanıyor. 10. Sezonu halihazırda devam eden dizi 11 Haziran'da sezon finalini gerçekleştirecek ve toplamda 212. bölüme ulaşacak.

Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Bones'in en düşük sezonu (9. sezon) ortalama 8,43 milyon kişi tarafından takip edilmiş. en yüksek sezonunu ise (6. sezon) 11,57 milyon kişiye ulaşmış.

Birçok ülkede gösterime sunulan dizi ülkemizde de D-smart FX kanalında yayınlanmaktadır.

Dizide, FBI'ın çözümleyemediği, tanımlanamaz haldeki cinayetlerin kemikleri üzerinde inceleme yapan adli arkeoloji ekibinin çalışmaları konu ediliyor.

Bu Yazı Toplam 2187 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM