Facebookta Paylaş Tweetle

Second Chance Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
16 May 2015
Yazar

Second Chance Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Fox kanalının yeni dönem dizilerinden olacak olan bilimkurgu, suç draması 'Second Chance' ilk fragmanını yayınlayarak görücüye çıktı.

Başrollerinde Rob Kazinsky ve Adhir Kalyan'ın rol alacağı dizinin 2015 sonlarına doğru ekranlarda olması planlanıyor.

Efsanevi Frankenstein hikayelerinden uyarlanan dizide yer alan diğer oyuncular ise Dilshad Vadsaria, Ciara Bravo, Philip Baker ve Hall Tim Dekay olarak sıralanıyor.

Michael Cuesta tarafından geliştirilen dizinin yapımcılığında ise Howard Gordon, Rand Ravich ve Hugh Fitzpatrick yer alıyor. Teakwood Lane Productions ve 20th Century Fox Television tarafından ortak üretimi gerçekleştiriliyor. Dağıtım hakları ise 20th Century Fox Television'a ait olacak.

Daha önce defalarca beyazperdeye ve televizyona uyarlanmış, hakkında birçok kitap yazılmış Frankenstein'ın günümüze modern uyarlaması nasıl olacak merak ediliyor.

 

Kısaca konusuna göz atacak olursak;

Ahlaken yozlaşmış, 75 yaşındaki emekli polis memuru Jimmy Pritchard (Rob Kazinsky) bir soygun sırasında öldürülür. Milyarder bilim adamı olan Otto Goodwin (Adhir Kalyan) ve ikiz kardeşi Mary Goodwin (Dilshad Vadsaria) tarafından genç hali ile yeniden canlandırılır. Jimmy, kendisine verilen ikinci şansı katillerinin peşine düşerek mi yoksa ailesine verdiği zararları telafi ederek mi geçirecek hep beraber izleyeceğiz. Jimmy'nin kızı rolünde avukat Gracie Pritchard olarak Ciara Bravo oynuyor. Tim Dekay ise Jimmy'nin oğlu FBI ajanı Duval Pritchard karakterini canlandırıyor.

Not: İlk olarak "The Frankenstein Code" ismi ile tanıtılan dizi "Frankenstein" ve "Lookinglass" isimleri ile de bilinir.

Bu Yazı Toplam 2739 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM