Facebookta Paylaş Tweetle

Powers 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
16 May 2015
Yazar

Powers 2. Sezon Onayı Aldı

PlayStation Network'un ilk dizi projesi olan süper kahraman dizisi Powers 2. sezon onayını alarak yoluna devam ediyor.

Brian Michael Bendis ve Michael Avon Oeming'in aynı isimli çizgi romanından uyarlanan ve Tv için geliştirilen dizinin yapımcı koltuğunda da yine aynı isimler yer alıyor.

Circle of Confusion ve Sony Pictures Television tarafından ortak üretimi yapılan dizinin yönetmen koltuğunda David Slade oturuyor.

İlk sezonu 10 bölümü ile karşımıza çıkan dizide insanlar ve süper kahramanlar bir arada yer alıyor. Başrollerinde Sharlto Copley ve Susan Heyward'ın yer aldığı Powers'ın kadrosundaki diğer oyuncular ise Olesya Rulin, Noah Taylor, Adam Godley, Michelle Forbes, Logan Browning ve Eddie Izzard şeklinde sıralanıyor.

Christian Walker (Sharlto Copley) ve ortağı Deena Pilgrim (Susan Heyward) adındaki cinayet dedektiflerinin süper güçleri olan ve Powers olarak adlandırılan grubun işlediği suçları araştırmaları konu edilmektedir. Christian'ın kendiside bir zamanlar süper güçlere sahiptir ve uçmak gibi özel bir yeteneği bulunuyordu. İnsanlara yardım eden kahraman biriydi ancak Wolfe (Noah Taylor) tarafından güçleri alındı. Eskiden kazandığı deneyimini Powers'ı durdurmak için kullanır.

Dizinin 2. sezon bölüm sayısı ve başlangıç tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu Yazı Toplam 2345 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM